ASTE 27 lat na rynku – Partner RISK |2018

Do Partnerów tegorocznej edycji RISK |2018 dołączyła gdańska firma ASTE Sp. z o.o. – importerem kabli specjalistycznych i osprzętu kablowego

ASTE Sp. z o.o. jest importerem kabli specjalistycznych i osprzętu kablowego. Wprowadza na polski rynek nowoczesne produkty, spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa, przeznaczone do stosowania w trudnych warunkach bardzo wymagających (środowiska o dużej wilgotności, strefy zagrożone wybuchem Ex, pomieszczenia i pojazdy użyteczności publicznej), co gwarantują liczne dopuszczenia oraz certyfikaty polskie i międzynarodowe.

Produkty dla rynku petrochemicznego i chemicznego:

  • KOPEX – EX – System Ochrony Kabli w strefach zagrożonych wybuchem 1 i 2 oraz 21 i 22
  • System siatkowych koryt kablowych DEFEM – ze stali nierdzewnej i nierdzewnej kwasoodpornej
  • Taśmy i opaski BANDI-IT ze stali nierdzewnej i nierdzewnej kwasoodpornej
  • Dławnice standardowe ze stali oraz w wykonaniu Ex
  • System oznaczeń ze stali nierdzewnej M-Boss Lite
  • Koryta i drabiny kablowe z tworzywa UNEX

Oferta ASTE znajduje zastosowanie na wielu rynkach. Wśród klientów ASTE znajdują się liderzy polskiego przemysłu, m.in. PESA, NEWAG, SOLARIS, REMONTOWA, ENERGA, LOTOS, ORLEN, ABB, SUNREEF YACHTS.

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2008, pozytywne referencje i opinie przyznawane przez partnerów handlowych oraz liczne certyfikaty i wyróżnienia (Pomorska Nagroda Jakości, Diament Forbesa, Złoty Certyfikat Rzetelności, Wehikuł Czasu, Solidny Partner, itp.).

ASTE jest firmą odpowiedzialną społecznie. Wspiera działania skierowane do społeczności lokalnej. Jest strategicznym sponsorem Fundacji Wspólnota Gdańska. Zainicjowała ogólnopolski konkurs na firmę kolejową odpowiedzialną społecznie. Jest proekologiczna. Pracownicy spółki działają na rzecz dobra wspólnego.

ASTE Sp. z o.o.

27lat na rynku (1991 – 2018)

adres:               Kowale, ul. Magnacka 25, 80-180 Gdańsk

tel.:                  +48 58 340 69 00

fax:                   +48 58 340 69 01

e-mail:              aste@aste.pl

internet:            www.aste.pl

Zobacz: www.aste.pl; www.wspolnotagdanska.pl

1,416 total views, 9 views today